Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek.
+
Ingyenes tanulmány:
10 megdöbbentő ok, ami miatt nem megy az angol.










Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

 

2023 2022 2021 2020
2019/2 2019/1 2018/2 2018/1
2017 2016/2 2016/1 2015
2014 2013 2012


 

********************************

 

Eredményeink 2024-ban


ÉRMEINK SZÁMA ÖSSZESEN A 2024. ÉVBEN

23 arany * 10 ezüst * 08 bronz


Az összesből:

OB érmek: 07 arany * 03 ezüst * 01 bronz

NB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

EB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

VB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

 

 


********************************

19.

Nógrád Kupa Buják 3D Íjász Verseny

( Egyéb )

Bulyák, 2024.05.05

Összes eredmény

 

TRRB kategória:

veterán férfi: 1. Gergics József

 

 

***

 

18.

Kecskeméti Örömíjász Verseny

( Kecskeméti Íjász Egyesület )

Kecskemét, 2024.05.04

Összes eredmény

 

Verseny fotók

Eredményhirdetés fotók

 

 

Barebow kategória:

felnőtt férfi: 2. Szabó Zoltán

felnőtt férfi: 3. Szilágyi Róbert

veterán férfi: 3. Simon József

 

Történelmi íj modern anyagokból kategória:

felnőtt nő: 7. Petrovics Piroska

felnőtt férfi: 7. Varga Imre

felnőtt férfi: 8. Varga Imre

veterán nő: 3. Markóné Babják Andrea

veterán nő: 7. Aradi Ágnes

veterán férfi: 1. Csupor János

veterán férfi: 4. Pásztor Gyula

 

Történelmi hosszúíj kategória:

veterán férfi: 2. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

felnőtt nő: 3. Palotai-Nemes Klaudetta

veterán férfi: 7. Kocsis János

 

Vadászíj karbon vesszővel kategória:

ifjúsági férfi: 1. Szűcs Áron

veterán férfi: 8. Erdősi Sándor

 

 

***


17.

3D ARChallenge 2024 The 2nd 3D challenge

( International Archery Association )

Ausztria, Vorau, 2024.04.27-28

Összes eredmény

Gergics József érme

 

Tradícionális íj (TR-RB) kategória:

veterán férfi: 3. Gergics József

 

***

 

16.

AVAR KUPA 3D - Zamárdi 2024. Közép-Magyarországi 3D versenysorozat

( MISZ )

Zamárdi, 2024.04.27

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc oklevele és érme, kupája

CRB kategória:

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

***

 

15.

Szent György - Kupa

( Thury-Vár vitézei HSE )

Várpalota, 2024.04.20

Összes eredmény

 

 

Történelmi (modern) íj kategória:

veterán férfi: 3. Zubornyák György

 

Történelmi (természetes) íj kategória:

veterán+ férfi: 1. Benedek Tamás

 

***


14.

IFAA Országos Bajnokság

( MISZ )

Kóspallag, 2024.04.20

Összes eredmény

Földesi Ferenc Gergics József

 

LB kategória:

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

BH(R) kategória:

veterán+ férfi: 1. Gergics József

 

***

 

13.

WA Pályaíjász Szabadtéri Évadnyitó 2024

( Malév SC )

Budapest, 2024.04.13

Összes eredmény

 

 

Reflex íj kategória:

mester férfi: 2. Kókai János

 

 

***

 

12.

XVIII. Dobó István Kupa Történelmi Íjászverseny + OB felkészítő, gyakorló

(Kerecsényi László ÍE)

Eger, 2024.03.30

Összes eredmény

 

 

Történelmi (modern) íj kategória:

felnőtt nő: 22. Petrovics Piroska

veterán férfi: 1. Zubornyák György

 

Történelmi számszeríj kategória:

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

veterán férfi: 4. Kocsis János

 

***

 

11.

VI. Zlatnik József Emlékverseny

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Fülöpháza, 2024.03.24

Összes eredmény

 

 

Tradi kategória:

Felnőtt férfi 2.: 5. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó úr 2.: 1. Pásztor Gyula

 

 

***

 

10.

2024 3D Teremíjász Országos Bajnokság

MISZ )

Salgótarján, 2024.03.17

Összes eredmény

 

 

PBHB kategória:

veterán nő: 2. Markóné Babják Andrea

 

 

***

 

 

9.

2024 IFAA Teremíjász Országos Bajnokság

( Kastélydombi SE )

Szigetszentmiklós, 2024.03.10

Összes eredmény

Kiss Szeréna Kókai János a dobogón

 

FS(R) kategória:

ifjú felnőtt nő: 2. Kiss Szeréna

veterán Férfi: 1. Kókai János

 

 

***

 

8.

Turulmező

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Fülöpháza, 2024.03.10

Összes eredmény

Kocsis János a dobogón

 

Vadászreflex kategória:

Tiszteletreméltó úr 1.: 1. Kocsis János László

 

 

***

 

7.

2024 WA Teremíjász Országos Bajnokság

( Kastélydombi SE )

Budapest, 2024.03.02

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc oklevele és érme

 

CRB kategória:

50+ mester férfi: 2. Földesi Ferenc


B kategória:

50+ mester férfi: 5. Kókai János

 

 

***

 

6.

WA Minősítő és OB kvalifikációs verseny

Alsóörsi Sportegyesület )

Alsóörs, 2024.02.24

Összes eredmény

 

 

Reflex kategória:

veterán férfi: 3. Kókai János

 

 

***

 

5.

Rácalmás 3D teremverseny

Rácalmás SE )

Rácalmás, 2024.02.18

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

veterán férfi: 6. Gergics József

veterán férfi: 12. Kocsis jános


 

***

 

 

4.

Kastély Kupa IFAA versenysorozat III. forduló

Kastélydombi SE )

Budapest, 2024.02.11

Összes eredmény

 

Kiss Szeréna és Kókai János

 

BH(R) kategória:

senior férfi: 1. Gergics József

 

FS(R) kategória:

ifú felnőtt nő: 1. Kiss Szeréna

veterán férfi: 1. Kókai János

 

HB kategória:

veterán férfi: 2. Földesi Ferenc

 

 

***

 

3.

Történelmi Teremíjász Országos és Nemzeti Bajnokság - 2024

MISZ )

Várpalota, 2024.01.27

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat

 

Történelmi (modern) kategória:

felnőtt nő: 24. Petrovics Piroska

senior férfi: 1. Zubornyák György

senior férfi: 13. Csupor János

 

Történelmi (természetes) kategória:

senior nő: 1. Csákóné Törteli Anita

senior férfi: 3. Csákó Pál

senior nő: 2. Markóné Babják Andrea

 

Történelmi számszeríj kategória:

felnőtt férfi: 1. Gyarmati Róbert

senior férfi: 1. Földesi Ferenc


Vadászíj kategória:

senior férfi: 18. Kocsis János

 

Csapat verseny:

KÍE csapata 2. helyezett

 

***

 

2.

Történelmi örömíjász teremverseny - Nyílegyenesen!

Nyílegyenesen ÍC )

Kunszentmiklós, 2024.01.20

Összes eredmény

 

Történelmi (modern) kategória:

kadet férfi: 2. Varga Csanád

felnőtt nő: 8. Petrovics Piroska

veterán férfi: 2. Csupor János

veterán férfi: 21. Varga Imre

 

Történelmi (természetes) kategória:

veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

veterán férfi: 7. Kocsis János

 

***

 

 

1.

Kastély kupa OB kvalifikció Pályaíjász minősítő verseny

Kastélydombi SE )

Budapest, 2024.01.07

Összes eredmény

 

R kategória:

ifjúsági nő: 1. Kiss Szeréna

mester férfi: 1. Kókai János

 

TR kategória:

felnőtt férfi: 5. Gyarmati Róbert

 

CRB kategória:

mester férfi: 1. Földesi Ferenc

 

***













Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!