Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek.
+
Ingyenes tanulmány:
10 megdöbbentő ok, ami miatt nem megy az angol.










Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

 

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012

 

 

********************************

 

Eredményeink 2021-ben


ÉRMEINK SZÁMA ÖSSZESEN A 2021. ÉVBEN

51 arany * 26 ezüst * 21 bronz


Az összesből:

OB érmek: 11 arany * 05 ezüst * 04 bronz

NB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

EB érmek: 02 arany * 00 ezüst * 00 bronz


 

 

********************************

41.

"Kastély" Mikulás Kupa

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2021.12.05

Összes eredmény

Földesi Tímea és Földesi Ferenc érmei, oklevelei

 

Történelmi íj:

Serdülő leány: 1. Földesi Tímea

 

Longbow:

Felnőtt férfi: 1. Földesi Ferenc


Reflex:

Felnőtt férfi: 5. Kókai János

 

 

 

 

40.

XXII. Kerecsen Kupa Nemzetközi Teremíjász Verseny

("Csaba" Lovas-Íjász Kör)

Békéscsaba, 2021.11.27

Összes eredmény

 

Történelmi íj:

Felnőtt nő: 20. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 9. Nádházi József

Felnőtt férfi: 22. Gyarmati Róbert

Senior nő: 7. Markóné Babják Andrea

Senior nő: 9. Aradi Ágnes

Senior Férfi: 19. Ratkai János

 

Vadászíj:

Senior Férfi: 7. Kocsis János

 

 

 

39.

III. Szélmalom Kupa

(Dorozsmai Íjászok Baráti Köre SE)

Kiskundorozsma, 2021.11.20

Összes eredmény

 

Természetes anyagú történelmi íj:

Gyermek leány: 1. Földesi Tímea

Senior férfi: 3. Földesi Ferenc

 

Modern anyagokból készült történelmi íj:

Senior férfi: 3. Csupor János

Senior férfi: 12. Ratkai János

 


38.

Tiszavasvári 3D 2021

(Tiszavasvári SE)

Tiszavasvári, 2021.10.16

Összes eredmény

 

CRB:

Felnőtt férfi: 1. Bóna Károly

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

 

37.

WA Pályaíjász Csapat Országos Bajnokság 2021

(MISZ és Kastélydombi SE)

Budapest, 2021.10.09

Összes eredmény

 

Reflex (olimpiai) íj:

Master férfi: 2. Kókai János

 

 


36.


Turulmezőn megrendezett örömíjász verseny

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok)

Budapest, 2021.09.26


Kocsis János 1. helyezett Kocsis János érme

 

Polcos longbow:

Tiszteletreméltú úr: 1. Kocsis János

 

 

 

35.


VI. Vallum Örömíjász Verseny

(Vallum Íjász Egyesület)

Dunaföldvár, 2021.09.25

Összes eredmény

 

PB-HB kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

 

 

34.


Történelmi Íjász Távlövő Országos Bajnokság 2021

(MISZ)

Öcsény, 2021.09.19

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc oklevelei, érmei

Modern anyagokból készült történelmi íj:

Senior férfi: 11. Földesi Ferenc

Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak:

Senior férfi: 2. Földesi Ferenc

Vadász íjak:

Senior férfi: 6. Földesi Ferenc

Modern anyagokból készült történelmi íj:

Senior férfi: 8. Földesi Ferenc

Természetes anyagokból készült történelmi íj:

Senior férfi: 3. Földesi Ferenc

 

 

33.


Történelmi Íjász Távcéllövő Országos Bajnokság 2021

(MISZ)

Öcsény, 2021.09.18

Összes eredmény

Csákó pál és Földesi Ferenc oklevelei, érmei

Csákó Pál 1. helyezett Földesi Ferenc

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj:

Senior férfi: 1. Csákó Pál


Történelmi számszeríj:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

32.


BWA Pályaíjász Egyéni Országos Bajnokság 2021

(MISZ)

Budapest, 2021.09.11

Összes eredmény

Kókai János kupái

 

Reflex (olimpiai) íj:

Master férfi: 1. Kókai János


CRB:

Master férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

31.


Budapest Bajnokság 2021 / XIII. Palota Kupa és KDR kvalifikációs verseny

(Budapesti Íjász Szövetség)

Budapest, 2021.09.05

Összes eredmény

 

Reflex (olimpiai) íj:

Master férfi: 1. Kókai János

 

30.


Tűzmadár Versenysorozat összesítő 2020

(Turul Koppány Íjászai HE)

Kiskunfélegyháza, 2021.09.05

Összes eredmény

 

Modern pusztai íj:

Felnőtt férfi: 17. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 22. Nádházi József

Felnőtt férfi: 28. Gyarmati Róbert

Tiszteletreméltó nő: 5. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó férfi: 1. Zubornyák György

Tiszteletreméltó férfi: 11. Csupor János

Tiszteletreméltó férfi: 22. Ratkai János

 

Természetes alapanyagú íj:

Leány: 1. Földesi Ferenc

Tiszteletreméltó nő: 1. Markóné Babják Andrea

Tiszteletreméltó férfi: 1. Földesi Ferenc

 

29.


Tűzmadár Versenysorozat 4. forduló

(Turul Koppány Íjászai HE)

Kiskunfélegyháza, 2021.09.05

Összes eredmény

 

Modern pusztai íj:

Tiszteletreméltó férfi: 1. Zubornyák György

 

Természetes alapanyagú íj:

Leány: 1. Földesi Ferenc

Tiszteletreméltó férfi: 3. Földesi Ferenc

 

28.


Őszindító Örömíjász verseny

(Táborfalvi Hagyományőrző Íjász Egyesület)

Táborfalva, 2021.09.04

Összes eredmény

 

Tradícionális íj:

Ifjú fiú: 1. Varga Csanád

Felnőtt nő: 2. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 3. Varga Imre

Senior nő: 2. Aradi Ágnes

Senior férfi: 10. Benedek Tamás

Senior férfi: 12. Ratkai János

 

Longbow:

Senior férfi: 3. Kocsis János


 

27.


Történelmi Íjász Szabadtéri OB 2021

(MISZ és Kerecsényi László Íjász és Szabadidős Sportegyesület)

Pécsvárad, 2021.08.28

Összes eredmény

Kecskeméti csapat

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj:

Kadet leányzó: 1. Földesi Tímea

Tiszteletreméltó nő: 1. Csákóné Törteli Anita

Tiszteletreméltó nő: 3. Markóné Babják Andrea

Tiszteletreméltó férfi: 1. Csákó Pál


Történelmi számszeríj:

Tiszteletreméltó férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadász íjak:

Tiszteletreméltó férfi: 2. Gergics József

 

Modern anyagokból készült történelmi íj:

Tiszteletreméltó férfi: 9. Csupor János

 

 

26.


3D Íjász Világ- és Európa-bajnokság

(MISZ)

Szekszárd, 2021.08.09-14

Összes eredmény

 

Földesi Tímea érmei Földeis Tímea európai bajnok

 

PH-HB kategória:

Kadét, leány: 1. Földesi Tímea

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Bóna Károly

Veterán férfi: 6. Földesi Ferenc

 

 


25.


VI. Hírös Kupa 2. forduló

(Kecskeméti Íjász Egyesület)

Kecskemét, 2021.08.07

Összes eredmény

 

Történelmi íj:

Ifjúsági, férfi: 3. Varga Csanád

Felnőtt nő: 8. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 1. Nádházi József

Felnőtt férfi: 13. Gyarmati Róbert

Felnőtt férfi: 18. Varga Imre

Tiszteletreméltó nő: 2. Markóné Babják Andrea

Tiszteletreméltó nő: 3. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó nő: 5. Csákóné Törteli Anita

Tiszteletreméltó férfi: 2. Csupor János

Tiszteletreméltó férfi: 7. Csákó Pál

Tiszteletreméltó férfi: 13. Benedek Tamás

Tiszteletreméltó férfi: 14. Kocsis János

Tiszteletreméltó férfi: 15. Ratkai János

 

Modern íj:

Tiszteletreméltó férfi: 9. Gergics József

 

24.


WA Pályaíjász Egyéni OB Kvalifikácós és CEC Pontszerző, Minősítő Verseny

(MALÉC SC. Íjász Szakosztály)

Budapest, 2021.07.25

Összes eredmény

 

Relfex (olimpiai):

Felnőtt férfi: 6. Kókai János

 

23.


Nyári örömíjász versenysorozat a Turulmezőn 2. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok)

Turulmező, 2021.07.25

Turulmező - kecskeméti csapat Turulmező - kecskeméti csapat érmesei

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Senior nő: 3. Aradi Ágnes

Senior férfi: 3. Ratkai János

 

 

22.


3D Országos Bajnokság 2021

(MISZ és Alisca Nyilai Íjász Egyesület)

Szekszárd, 2021.07.24

Összes eredmény

Földeis Tímea 1. helyezett Földesi Ferenc 3. helyezett Gergics József 2. helyezett

Gergics József érme

 

PB-HB:

Kadet leány: 1. Földesi Tímea


CRB:

Veterán férfi: 2. Bóna Károly

Veterán férfi: 3. Földesi Ferenc

 

TRRB:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

 

 

21.


3D GP IV. forduló és minősítő verseny 2021

(MISZ és Tolnai Tájak Íjász Közhasznú Egyesület)

Szekszárd, 2021.07.17

Összes eredmény

 

PB-HB:

Kadet leány: 1. Földesi Tímea


CRB:

Veterán férfi: 2. Földesi Ferenc

Veterán férfi: 3. Bóna Károly


TRRB:

Veterán férfi: 11. Gergics József

 

20.


Baráti-FIELD 2021 Horgos / Egyben BRB forduló

(Apollon Íjászkör Horgos)

Horgos, 2021.07.11

 

A kecskemétiek a dobogón: Gál Ferenc és Nádházi József

 

Polc nélküli íjak:

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 3. Nádházi József


19.


Történelmi OB kvalifikációs és minősítő verseny

(Griff Íjász Egyesület)

Püspökladány, 2021.07.10

Összes eredmény

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj:

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea


18.


Történelmi kvalifikációs és minősítő verseny

(Thury-vár vitézei Hagyományőrző és Sportegyesület)

Várpalota, 2021.06.26

Összes eredmény

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj:

Kadet leányzó: 1. Földesi Tímea

Senior nő: 2. Markóné Babják Andrea

 

Történelmi számszeríj:

Felnőtt vitéz: 1. Földesi Ferenc

 

Modern anyagokból készült történelmi íj:

Felnőtt nő: 9. Petrovics Piroska

 

 


17.


XIV. Letizia Kupa, ÉAR WA OB kvalifikáció, minősítő verseny

(DSZC-Letizia Sportclub)

Debrecen, 2021.06.26

Összes eredmény

 

Reflex (olimpiai):

Felnőtt férfi: 4. Kókai János

 


16.


3D GP III. forduló és minősítő verseny 2021

(MISZ, Örkényi Szabad Íjászok)

Örkény, 2021.06.19-20

Összes eredmény

 

Földeis Tímea 1. helyezett Bóna Károly 1. helyezett, Földesi Ferenc 3. helyezett

Gergics József 2. helyezett

 

PB-HB:

Kadet leány: 1. Földesi Tímea


CRB:

Veterán férfi: 1. Bóna Károly

Veterán férfi: 3. Földesi Ferenc


TRRB:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

 

15.


dr. Zoltán Levente vadászíjász emlékveseny

(Eleven világ Íjász Egyesület, Magyar Vadászok Vadászíjász Egyesülete, Magyar Íjász Szövetség VSZB)

Kóspallag, 2021.06.13

Összes eredmény

 

Gergics József érme

 

Számszer vadász:

Senior férfi: 2. Bóna Károly


Reflex vadász:

Senior férfi: 2. Gergics József

 

14.


Történelmi OB kvalifikációs, minősítő verseny

(Parkvárosi Vadászok HÍE)

Érd-Ófalu, 2021.05.29

Összes eredmény

Földeis Tímea 1. helyezett Földesi Ferenc 1. helyezettGergics József 1. helyezett Csákóné Törteli Anita 1. helyezett

Csákó Pál 2. helyezett

 

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj:

Kadet leányzó: 1. Földesi Tímea

Senior nő: 1. Csákóné Törteli Anita

Senior férfi: 2. Csákó Pál

Senior férfi: 6. Benedek Tamás


Történelmi számszeríj:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadász íjak:

Senior férfi: 1. Gergics József

 

Modern anyagokból készült történelmi íj:

Senior férfi: 8. Csupor János

 

 

13.


MALÉV Kupa 2021. WA pálya OB kvalifikáció,minősítő verseny

(MALÉV SC. Íjász Szakosztály)

Budapest, 2021.05.22

Összes eredmény

 

 

Reflex (Olimpiai) kategória:

Master férfi: 2. Kókai János

 


12.


WA Pályaíjász Évadnyitó 2021. WA OB kvalifikáció, minősítő verseny

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2021.05.01

Összes eredmény

 

 

CR kategória:

Master férfi: 1. Földesi Ferenc

 

R kategória:

Master férfi: 1. Kókai János

 


11.


Sólyom Próba II. forduló

(Hódmezei Örzők)

Hódmezővásárhely, 2021.04.24

Összes eredmény

 

 

Polc nélküli kategória:

Gyermek férfi: 3. Varga Csanád

Felnőtt férfi: 23. Varga Imre

Tiszteletreméltó nő: 5. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó férfi: 9. Kocsis János

Tiszteletreméltó férfi: 14. Ratkai János

 

 

10.


3D  Évadnyitó és minősítő verseny 2021

(Hollóvölgy Íjász Egyesület és MISZ)

Pilisszántó, 2021.04.18

Összes eredmény

 

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Bóna Károly

TRRB kategória:

Veterán férfi: 6. Gergics József

 

 

9.


Sólyom Próba I. forduló

(Hódmezei Örzők)

Pálmonostora, 2021.04.10

Összes eredmény

 

 

Pusztai íj kategória:

 

Gyermek nő: 2. Földesi Tímea

Gyermek férfi: 3. Varga Csanád

Ifi férfi: 2. Nádházi Armand

Felnőtt férfi: 5. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 6. Nádházi József

Felnőtt férfi: 23. Varga Imre

Senior nő: 6. Markóné Babják Andrea

Senior nő: 7. Aradi Ágnes

Senior férfi: 10. Benedek Tamás

Senior férfi: 15. Ratkai János

Senior férfi: 19. Kocsis János

 

Vadászreflex íj kategória:

Senior férfi: 1. Gergics József

Senior férfi: 5. Földesi Ferenc


 

8.


Örkény 3D verseny

(Örkényi szabad íjászok ÖSZI)

Örkény, 2021.04.03

Összes eredmény

 

Örkény 3D csapat - Gergics Józsfef, Aradi Ágnes, Gál Ferenc

 

Pusztai íj (PB-HB) kategória:

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

Veterán nő: 3. Aradi Ágnes

Számszeríj (CRB) kategória:

Felnőtt férfi: 3. Bóna károly

Vadászreflex íj BH(R) kategória:

Veterán férfi: 1. Gergics József

 

7.


3D - Alsóörs - 2021

(Alsóörsi Sportegyesület Íjász Szakosztálya)

Alsóörs, 2021.03.28

 

CRBF Számszeríj kategória:

Felnőtt férfi: 2. Bóna Károly

 

6.


2021 IFAA Teremíjász Országos Bajnokság

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2021.03.20-21

Összes eredmény

 

Gergics József 1. helyezett

 

Kókai János 1. helyezett, OB

 

HB kategória:

Felnőtt: 3. Földesi Ferenc

FS(R) kategória:

Veterán: 1. Kókai János

BH(R) kategóia:

Senior: 1. Gergics József

 

5.


Kikelet Havi 3D Íjászverseny

(Fénypárducok)

Kiskunfélegyháza, 2021.03.14

Összes eredmény

 

 

PB-HB kategória:

Felnőtt nő: 7. Petrovics Piroska

TR-RB kategória:

Szenior férfi: 1. Gergics József

 

 

4.


2021 WA Teremíjász Országos Bajnokság

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2021.03.13

Összes eredmény

Kókai János 1. helyezett, OB Kókai János 1. helyezett érme, OB

 

TR kategóia:

Junior: 2. Földesi Tímea

CR kategória:

Master: 1. Földesi Ferenc

R kategória:

Master: 1. Kókai János

 

 

 

 

3.


"III. Alföld Kupa", ÉAR - minősítő pályaíjász teremverseny 2021

(DSZC-Letizia Sportclub és Hajdúvitéz KSE)

Hajdúhadház, 2021.03.06

Összes eredmény

 

Kókai János 2. helyezett

 

Refley (Olimpiai) kategória:

Felnőtt: 2. Kókai János

 

 

2.


IFAA Minősítő verseny

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2021.02.07

Összes eredmény

 

Kókai János 1. helyezett Földesi Ferenc 3. helyezett Földesi Tímea 2. helyezett Gergics József 2. helyezett

HB-modern kategóia:

Junior: 2. Földesi Tímea

HB kategória:

Felnőtt: 3. Földesi Ferenc

FS(R) kategória:

Veterán: 1. Kókai János

BH(R) kategória:

Veterán: 2. Gergics József

 

 

1.


"Kastély Kupa" és WA OB felkészítő, minősítő verseny

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2021.01.24

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc érme

 

LBFM kategória:

2. Földesi Ferenc

RFM kategória:

3. Kókai János

 

 

 












Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!