Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek.
+
Ingyenes tanulmány:
10 megdöbbentő ok, ami miatt nem megy az angol.










Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012

 

 

********************************

 

Eredményeink 2020-ban


ÉRMEINK SZÁMA ÖSSZESEN A 2020. ÉVBEN

54 arany * 26 ezüst * 22 bronz


Az összesből:

OB érmek: 14 arany * 02 ezüst * 05 bronz

NB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

EB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz


 

 

********************************

 

46.


Közel s Távolba Lövő Vadászverseny - VII. Őszi Távcéllövő Vadászverseny

(Nyílegyenes Íjász Club)

Kunszentmiklós, 2020.11.07

Összes eredmény

 

3D Vadászverseny

Természetes történelmi íj kategória:

Senior harcos: 2. Földesi Ferenc

Vadászíj fa kategória:

Senior harcos: 2. Gergics József

 

 

Táv-Vadász verseny

Természetes történelmi íj kategória:

Senior harcos: 3. Földesi Ferenc

Vadászíj fa kategória:

Senior harcos: 1. Gergics József

 

45.


Vadászíjász OB 2020

(MISZ)

Kóspallag, 2020.10.25

Összes eredmény

 

11. Csákó Pál

6. Gergics József

 

 

44.


I. Tanácserdei 3D Íjász Verseny

(Füzesgyarmati Arany Sólyom Hagyományőrző Íjász Egyesület)

Füzesgyarmat, 2020.10.24

Összes eredmény

A füzesgyarmati csapat

 

PB-HB kategória:

Felnőtt nő: 9. Petrovics Piroska

Tiszteletreméltó hölgy: 3. Markóné Babják Andrea

Tiszteletreméltó hölgy: 4. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó úr: 19. Ratkai János

 

 

 

43.


Cél a Pajzsban teszt verseny

(Nyílegyenes Íjász Club)

Kunszentmiklós, 2020.10.17

Összes eredmény

 

 

Vadász íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gergics József

 

42.


HetvenHét - A 3. próba

(Fénypárducok)

Kiskunfélegyháza, 2020.10.04.

Összes eredmény

 

9. Gergics József

15. Földesi Ferenc

 

41.


Zlatnyik József Emlékverseny

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok)

Budapest, 2020.09.27.

 

 

Történelmi íj kategória:

Tiszteletreméltó úr: 1. Kocsis János

 

40.


Tűzmadár versenysorozat

Kiskunfélegyháza, 2020.09.27.

 

Csapatkép Kiskunfélegyháza

 

Természetes anyagú pusztai íj kategória:

Gyerek leány: 1. Földesi Tímea

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Modern anyagú pusztai íj kategória:

Senior férfi: 3. Zubornyák György

Senior férfi: 4. Csupor János

Senior férfi: 8. Raktai János

 

 

39.


17. Besenyeszögi Íjász Találkozó

(Besenyeszögi Hagyományőrző Íjász Egyesület)

Besenyeszög, 2020.09.26

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 6. Nádházi József

 

 

38.


I. Telek Major Kupa

Cibakháza, 2020.09.19.

 

 

Történelmi íj kategória:

Gyermek leány: 1. Földesi Tímea

 

Longbow íj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc


Távlövés kategória:

Felnőtt: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászreflex íj kategória

Veterán: 1. Gergics József

 

Legtöbb pontot lövő:

Gyermek: 1. Földesi Tímea

Felnőtt: 1. Gergics József

 

 

37.


Turulmező Őszi 1. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok)

Budapest, 2020.09.13.

 

 

Történelmi íj kategória:

Serdülő leány: 2. Földesi Tímea

Felnőtt hölgy: 4. Petrovis Piroska

Tiszteletreméltó hölgy: 5. Makróné Babják Andrea

Tiszteletreméltó hölgy: 6. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó úr: 13 Kocsis János

Tiszteletreméltó úr: 17. Raktai János

 

Polcos longbow íj kategória:

Tiszteletreméltú úr: 2. Földesi Ferenc

 

 

36.

Letizia 2020. MND III., 3D minősítő verseny

(DSZC-Letizia Sportclub)

Hajdúhadház, 2020.09.12

Összes eredmény

 

CRB kategória:

Felnőtt férfi: 2. Bóna Károly


35.


IX. Mesék, Hősök, Legendák Örömíjász verseny

(BTDSE Íjász Szakosztály)

Taksony, 2020.09.12

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

34.


Őszi örömíjász verseny

(Táborfalvi Hagyományőrző Íjász Egyesület)

Táborfalva, 2020.09.05

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

 

 

33.


WA Pályaíjász Egyéni Országos Bajnokság 2020.

(Magyar Íjász Szövetség)

Budapest, 2020.08.30

Összes eredmény

 

Olimpiai íj kategória:

Master: 8. Kókai János

 

32.


Budapest Bajnokság, KDR kvalifikációs verseny, XII. Palota Kupa

(Budapesti Íjász Szövetség)

Budapest, 2020.08.23

Összes eredmény

 

Olimpiai íj kategória:

Master: 3. Kókai János

 

 

31.


Történelmi Íjász Szabadtéri Országos Bajnokság 2020

(Tatai Celőkék és MISZ)

Tata, Tatai vár, 2020.08.22-23

Összes eredmény

 

Versenyzőink

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj kategória:

Mini leány: 1. Földesi Tímea

Senior nő: 1. Csákóné Törteli Anita

Senior nő: 3. Markóné Babják Andrea

Senior férfi: 2. Benedek Tamás

Senior férfi: 3. Csákó Pál

 

Történelmi számszeríj kítegória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória:

Senior férfi: 24. Csupor János

 

30.


III. Szent István napi Íjászverseny

(Ceglédberceli Hagyományéltető Íjászegyesület)

Ceglédbercel, 2020.08.21

Összes eredmény

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Tiszteletreméltú úr: 18. Kocsis János

 

29.


Történelmi Íjász Távcéllövő Országos Bajnokság 2020

(Tatai Celőkék és MISZ)

Tata, 2020.08.21

Összes eredmény

 

 

Történelmi számszeríj kítegória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadász íjak kategória:

Senior férfi: 5. Gergics József


 

28.


3D Grand Prix III. 2020

(Terepíjász Egyesület Ajka és MISZ)

Ajka, 2020.08.15-16

Összes eredmény

 

CRB kategória:

Felnőtt férfi: 3. Bóna Károly

 

 

27.


XIII. Letizia Kupa, ÉAR WA OB kvalifikáció, minősítő verseny

(DSZC-LEtizia Sportclub)

Debrecen, 2020.08.15

Összes eredmény

 

Olimpiai íj kategória:

Master: 1. Kókai János

 

 

 

26.


V. hírös Kupa örömíjász verseny

(Kecskeméti Íjász Egyesület)

Kecskemét-Hetényegyháza- Potykató pihenőpark, 2020.08.08

Összes eredmény

 

Történelmi pusztai íj:

Mini leány: 1. Földesi Tímea

Kadet fiú: 1. Varga Csanád

Felnőtt férfi: 31. Varga Imre

 

 

25.


3D Országos Bajnokság 2020

(Tolnai Tájak Íjász Közhasznú Egyesület és MISZ)

Szekszárd, 2020.08.01-02

Összes eredmény

 

Földesi Tímea és Földesi Ferenc oklevele, érme

PB-HB kategória:

Mini leány: 1. Földesi Tímea

CRB kategória:

Veterán férfi: 3. Földesi Ferenc

TRRB kategória:

Veterán: 8. Gergics József

 

 

24.


Pályaavató Örömíjász Verseny

(Velek Vezér Hagyományőrző Íjász Egyesület)

Elek, 2020.08.01

Összes eredmény


Modern anyagú tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi : 2. Gál Ferenc (holtverseny)

 

 

23.


Turulmező íjászverseny nyári forduló 2.

Budapest, 2020.07.12

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt : 2. Gál Ferenc

Senior: 3. Aradi Ágnes

 

 

22.


Történelmi íjász kvalifikációs verseny - Nádasdy Kupa

(Sárvári Hagyományörző és Íjász Egyesület és MISZ)

Nádasdy vár, várkert, 2020.07.12

Összes eredmény

 

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória:

Mini (apród) : 1. Földesi Tímea

Senior (tiszteletreméltó férfi): 12. Földesi Ferenc


Természetes anyagokból készült történelmi íj kategória:

Senior (tiszteletreméltó nő): 1. Markóné Babják Andrea

 

 

21.


Horgosi BMR fúziós verseny

(Apollon Íjász Egyesület)

Horgos, 2020.07.11

PB-HB kategória:

Felnőtt : 1. Gál Ferenc

Felnőtt: 5. Nádházi József (Verseny alatt eltört íja, Gál Ferencével folytatta)

Senior: 1. Aradi Ágnes

Senior: 2. Ratkai János

 

 

 

20.


3D Grand Prix II. 2020

(Örkényi Sportegyesület és MISZ)

Örkény, 2020.07.4-5

Összes eredmény

 

PB-HB kategória:

Mini : 1. Földesi Tímea

Felnőtt: 8. Gál Ferenc (Félpályán indult, félpályás eredménye: 1. hely)

Veterán: 1. Aradi Ágnes (Félpályán indult, félpályás eredménye: 1. hely)


CRB kategória:

Veterán 2. Földesi Ferenc

Veterán: 6. Bóna Károly (Félpályán indult, félpályás eredménye: 3. hely)


TRRB kategória:

Veterán: 6. Gergics József

 

 

19.


Történelmi íjász kvalifikációs verseny

(Sándorfalvi Sólymok Íjász Egyesület és MISZ)

Sándorfalva, 2020.06.27.

Összes eredmény

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj kategória:

Mini (apród): 1. Földesi Tímea

Felnőtt (vitéz): 2. Földesi Ferenc

Senior (tiszteletreméltó nő): 2. Markóné Babják Andrea

Senior (tiszteletreméltó nő): 3. Csákóné Törteli Anita

Senior (tiszteletreméltó férfi): 2. Csákó Pál

Senior (tiszteletreméltó férfi): 3. Benedek Tamás

 


Modern anyagokból készült történelmi íj kategória:

Felnőtt (vitéz): 32. Gyarmati Róbert

Senior (tiszteletreméltó nő): 6. Aradi Ágnes

Senior (tiszteletreméltó férfi): 6. Zubornyák György

Senior (tiszteletreméltó férfi): 11. Csupor János


 

 

18.

 

Sólyompróba Tortúra

(Huszka Jozsef H.E Pálmonostorai íjásztagozat és kézművesség)

Pálmonostora, 2020.06.13

Összes eredmény

 

Tradícionális íj kategória:

Gyerek férfi: 2. Varga Csanád

Felnőtt nő: 9. Petrovics Piroska

Férfi felnőtt: 4. Gál Ferenc,

Férfi felnőtt: 6. Nádházi József

Férfi felnőtt: 19. Varga Imre

Férfi felnőtt: 25. Gyarmati Róbert

50+ nő: 5. Aradi Ágnes

50+ férfi: 11. Ratkai János

50+ férfi: 13. Kocsis János

 

17.

 

3D GP1

("Unicornis" Egri Íjász Sportegyesület)

Felsőtárkány, 2020.06.13

Összes eredmény

 

Számszeríj (CRB) kategória:

Felnőtt férfi: 3. Bóna Károly

Veterán férfi: 3. Földesi Ferenc

Pusztai íj (PB-HB) kategória:

Mini leány 1. Földesi Tímea


Vadászreflex íj (TR-RB) kategória:

Veterán férfi 3. Gergics József

 

 

16.

 

III. Túzok Kupa

Dévaványa, 2020.06.06

Összes eredmény

Dévaványai csapat

Történelmi íj kategória:

Vitéz: 5. Gál Ferenc

Vitéz: 10. Nádházi József

Tiszteletreméltó hölgy: 3. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó úr: 20. Ratkai János

Tiszteletreméltó úr: 25. Kocsis János

 

 

15.

 

Történelmi íjász kvalifikációs verseny

(Thury-vár Hagyományőrző- és Sportegyesület)

Várpalota, Thury-vár 2020.06.06

Összes eredmény

Markóné Babják Andrea

Földesi Ferenc

Benedek Tamás


Modern anyagokból készült történelmi íj kategória:

Mini (apród) lány: 4. Földesi Tímea

Senior férfi: 4. Zubornyák György

Senior férfi: 9. Csupor János


Természetes anyagokból készült történelmi íj kategória:

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

Senior férfi: 3. Benedek Tamás

 

Történelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadász íj kategória:

Senior férif: 9. Gergics József



14.


WA Pályaíjász Évadnyitó 2020

(Magyar Íjász Szövetség PSZB)

Budapest, 2020.06.06

Összes eredmény

Kókai János 1. helyezett

Olimpiai kategória:

Master férfi: 1. Kókai János

 

 

 

13.

 

Skorpió Nyilai HÍE ijászversenye

Mezőfalva, 2020.03.15


Tradicionális íj kategória:

Senior férfi: 1. Gergics József

 

 

12.

 

Bendegúz Vére Íjász Egyesület és Sas Íjászklub Örömíjász versenye

Kecskéd, 2020.03.14


Tradicionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

Tiszteletreméltó férfi: 2. Kocsis János

 

 

11.

 

XXXVI. MEDITOP kupa

Budapest, 2020.03.01

XXXVI. MEDITOP kupa36. Meditop kupa 2.

 

Tradicionális íj kategória:

Senior nő: 1. Aradi Ágnes

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

 

 

10.

 

Aranyhegy Íjász Egyesület versenye

Tiszaföldvár, 2020.02.29

Aranyhegy Íjász Egyesület versenye   Tiszaföldvár 2020.02.29

Tradicionális íj kategória:


Gyermek nő: 1. Földesi Tímea

Felnőtt nő: 3. Petrovics Piroska

Senior nő: 2. Markóné Babják Andrea

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 5. Nádházi József


Longbow kategória:


Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

***

Gyorslövő párbaj: 1. Gál Ferenc

Távlövészet: 1.  Gál Ferenc

 

9.

Scorpion Winter Challenge 3. forduló Dunaújváros, (2020.02.16.)

Pusztai íj, felnőtt férfi:

1.hely Gál Ferenc

Pusztai íj senior nő:

3.hely Aradi Ágnes

Vadászreflex íj (karbon vessző) senior férfi:

2.hely Gergics József

 

8.

3D Teremíjász Országos Bajnokság, Pécs (2020.02.09.)


Történelmi íj (PB-HB)kategória:


Mini lány: 1. Földesi Tímea

Senior nő: 2. Markóné Babják Andrea

7. Aradi Ágnes

Senior férfi: 1. Zubornyák György

25. Csákó Pál


Számszeríj (CRB) kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc


Vadászreflex íj (TR-RB)  kategória:


Senior férfi: 9. Gergics József

 

7.

Történelmi Teremíjász Országos Bajnokság, Pécs (2020.02.08.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:


Mini lány: 4. Földesi Tímea


Senior nő: 7. Aradi Ágnes


Senior férfi: 10. Zubornyák György


Történelmi számszeríj kategória:


Senior férfi: 1. Földesi Ferenc


Természetes anyagú íj kategória:


Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

3. Csákóné Törteli Anita


Senior férfi: 1. Csákó Pál

5. Benedek Tamás


Vadászreflex íj kategória:

 

Senior férfi: 7. Gergics József

 

6.

IFAA Teremíjász Országos Bajnokság, Csömör (2020.02.02.)

Olimpiai reflexíj kategória:

Veterán férfi:

1. Kókai János

3. Gergics József

Történelmi íj kategória:

Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita

Senior Férfi: 1. Csákó Pál

 

5.

 

Történelmi Örömíjász Teremverseny

Kunszentmiklós (2020.02.01.)

Pusztai Íj Kategória:

Gyerek Nő: Földesi Tímea 1.

Senior férfi: Zubornyák György 3.

Senior nő: Aradi Ágnes 6.

Felnőtt férfi: Gyarmat Róbert 28.

Természetes anyagú íj kategória:

Senior nő: Markóné Babják Andrea 1.

Senior férfi: Benedek Tamás 2.

Földesi Ferenc 6.

 

4.

 

III. Füzesgyarmati Történelmi Teremíjász verseny (2020.01.25)

 

Pusztai íj kategória:

Senior nő: Aradi Ágnes 7.

Felnőtt férfi: Gál Ferenc 3.


3.

KDR WA Teremíjász kvalifikációs verseny, Pápa (2020. Január 26.)

Olimpiai reflexíj kategória:

Veterán férfi: 1. Kókai János

 

2.

Vác 3D téli versenysorozat 3. forduló (2020. január 18.)

Pusztai íj kategória

Senior nő:
Aradi Ágnes 1.
Markóné Babják Andrea 2.

Felnőtt férfi: Gál Ferenc 2.


1.

Budapest Bajnokság (Budapest, 2020. január 18.)

 

Számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

Felnőtt férfi: 2. Bóna Károly

 

Olimpiai reflexíj kategória:

Veterán férfi: 2. Kókai János

 


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!